Gminna Biblioteka Publiczna

ul. Młyńska 20

47-364 Strzeleczki

tel. 77 466 81 61

 

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W ZAKRESIE OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach informuje, że zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO):

Administratorem danych jest Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach z siedzibą przy ul. Młyńskiej 20, 47-364 Strzeleczki.
Inspektorem ochrony danych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Strzeleczkach jest pani Anna Faszynka tel. 77 466 8161, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dane będą przetwarzane wyłączenie w celu zrealizowania usług przez Gminną Bibliotekę Publiczną:
Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z określonym celem,
Dane będą udostępniane wyłącznie podanym odbiorcom,
Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres mojego zatrudnienia w Gminnej Bibliotece Publicznej
w Strzeleczkach,

Przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE,
Pani /Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz tradycyjny,
Dane podaję dobrowolnie.