GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

w S t r z e l e c z k a c h

W środę 9 sierpnia na zamku w Mosznej odbył się spektakl „Wilk i Zając”. Adresowany był do wszystkich, którzy ten dzień chcieli spędzić z „Wakacyjną Biblioteką”. Na tę bardzo zabawną i dynamiczną bajkę zapraszała bowiem Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach.
Przedstawienie w wykonaniu krakowskich aktorów  to humorystyczna, dynamiczna i interaktywna bajka dla dzieci ze znanego rosyjskiego filmu animowanego „Ja ci pokażę”.
W trzech zabawnych epizodach Zając, w roli właściciela restauracji, dentysty i policjanta spotyka się z Wilkiem.

Przedstawienia teatralne dla dzieci to przede wszystkim rozrywka i zabawa, ale także forma edukacji kulturalnej i wychowawczej. I takiej wakacyjnej rozrywki dostarczyła widzom Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach wraz ze słodkim poczęstunkiem.